Cariere

La Orenstein, Ostro & Associates Group suntem in permanenta in cautare de oameni dedicati care vor sa faca parte dintr-o echipa tanara, dinamica si cu dorinta de a performa in toate serviciile pe care le oferim.

html

Posturi vacante

Contabil/Ajutor Auditor

DESCRIEREA POSTULUI: Persoana selectata va fi implicata in toate tipurile de servicii oferite catre clientii firmei.

CERINTE:
- Studii superioare in Contabilitate / Finante.
- Experienta 1-2 ani.
- Cunostinte PC - MS Office si softuri contabile.
- Limba engleza - nivel mediu

TIPUL ANGAJARII: Full time cu carte de munca

Persoanele interesate vor trimite CV numai pe adresa office@oocpa.ro

Trimite-ne CV-ul tau:

Selecteaza CV-ul tau (doar .doc, .docx, .pdf):

Testimoniale

RODICA OTELEANU
Expert contabil auditor financiar stagiar

"Timpul petrecut la Orenstein, Ostro & Associates a fost o ocazie minunata pentru a ma dezvolta atat profesional, cat si personal. Chiar daca ma aflam la inceputul carierei, echipa de acolo a reusit sa ma faca sa ma simt in largul meu si sa ma ajute sa dobandesc cunostinte care s-au dovedit a fi valoroase."

html

FLORI PAULESCU
H.R & Payroll Partner

"Sunt de aproape 10 ani in aceasta companie si sunt incantata de gama larga de clienti alaturi de care am avut ocazia sa lucrez. Colaborarea cu ceilalti membri ai echipei s-a dovedit a fi de fiecare data un succes si reusitele profesionale ne-au oferit intotdeauna impulsul de care am avut nevoie sa ne dezvoltam in compania pe care o vedeti astazi."

html